Føroya Tele-deildin, menn
Kvinnur/Gentur: FøroyaTele-deildin
1K-B1 | 1K-B2 | KU | G19 | G16-B1 | G16-B2 |
G14-B1 | G14-B2 | G12 | Steypakapping
Menn/Dreingir: FøroyaTele-deildin |
1M | D19 | D16 | D14 | D12 | Steypakapping
Er onkur villa íkomin, sigið so frá á urslit@fbf.fo
HENDA SÍÐA VERÐUR IKKI LONGUR DAGFØRD.
ÚRSLIT OG STØÐUR í FØROYA TELE-DEILDINI HJÁ MONNUM SÍGGJAST ÍSTAÐIN HER!
Føroya Tele-deildin, menn:
Støðan | Dystir | Sett | |||||||
Lið | leiktir | 3-0/3-1 | 3-2 | 0-3/1-3 | 2-3 | vunnin | tapt | munur | Stig |
Mjølnir | 8 | 6 | 1 | 0 | 1 | 23 | 9 | 14 | 21 |
SÍ | 7 | 4 | 0 | 1 | 2 | 17 | 9 | 8 | 14 |
ÍF | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 13 | 13 | 0 | 10 |
Fleyr | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 | 11 | 12 | -1 | 9 |
Ternan | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 21 | -21 | 0 |
Nr. | Dagur | Dagf. | Lið | Lið | Staður Kl. |
Dómaraábyrgd Dómarar |
Úrslit | Sett 1 | Sett 2 | Sett 3 | Sett 4 | Sett 5 | |
101 | Ley |
07.10.2023 | Mjølnir | Fleyr | Badmintonh. 13:00 |
Ternan Alex T. / Mirela B. |
3-1 | 25-27 | 25-14 | 25-19 | 28-26 | ||
102 | Ley |
07.10.2023 | SÍ | ÍF | Sørvágur 13:00 |
Ternan Suni J. P./ Jana E. |
2-3 | 26-28 | 25-22 | 25-22 | 11-25 | 15-17 | |
103 | Ley | 21.10.2023 | Ternan | SÍ | Toftir 18:15 |
Fleyr Suni J. P./ Guðrun J. |
0-3 | 05-25 | 09-25 | 11-25 | |||
104 | Ley | 21.10.2023 | ÍF | Mjølnir | Fuglafjørður 15:00 |
Fleyr Suni J. P./ Guðrun J. |
3-2 | 25-18 | 25-17 | 23-25 | 13-25 | 18-16 | |
105 | Sun | 05.11.2023 | Ternan | ÍF | Toftir 15:00 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
0-3 | 07-25 | 14-25 | 23-25 | |||
106 | Mán | 06.11.2023 | Fleyr | Mjølnir | Høllin á Hálsi 20:00 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
1-3 | 22-25 | 25-21 | 22-25 | 19-25 | ||
107 | Mik | 08.11.2023 | SÍ | Fleyr | Sørvágur 19:00 |
Ternan Suni J. P./ Dávið R. |
3-0 | 25-22 | 25-20 | 25-22 | |||
108 | Sun | 12.11.2023 | SÍ | Mjølnir | Sørvágur 17:00 |
ÍF Dávið R. / Suni J. P. |
2-3 | 21-25 | 27-25 | 17-25 | 25-20 | 09-15 | |
110 | Mik | 15.11.2023 | Mjølnir | ÍF | Badmintonh. 19:00 |
Fleyr Dávið R. / Rúna H. |
3-1 | 22-25 | 25-21 | 25-22 | 25-21 | ||
111 | Mik | 15.11.2023 | Ternan | SÍ | Toftir 19:00 |
Fleyr | 0-3 | 15-25 | 13-25 | 14-25 | |||
109 | Mán | 20.11.2023 | Ternan | Fleyr | Toftir 19:00 |
ÍF Jan H. Rúna H. |
0-3 | 06-25 | 15-25 | 15-25 | |||
112 | Sun | 03.12.2023 | ÍF | Ternan | Kambsdalur 12:00 |
Mjølnir Bojan D. / Mirela B. |
3-0 | 25-07 | 25-07 | 25-21 | |||
113 | Sun | 03.12.2023 | Fleyr | SÍ | Høllin á Hálsi 18:00 |
Mjølnir Bojan D. / Mirela B. |
0-3 | 21-25 | 20-25 | 18-25 | |||
115 | Mik | 06.12.2023 | Ternan | Mjølnir | Toftir 19:00 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
0-3 | 12-25 | 13-25 | 14-25 | |||
114 | Hós | 07.12.2023 | ÍF | Fleyr | Kambsdalur 19:30 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
0-3 | 18-25 | 22-25 | 19-25 | |||
116 | Sun | 10.12.2023 | Fleyr | Ternan | Høllin á Hálsi 13:00 |
ÍF | 3-0 | 25-20 | 25-14 | 25-16 | |||
117 | Sun | 10.12.2023 | Mjølnir | SÍ | Badmintonh. 19:00 |
ÍF Bojan D. / Mirela B. |
3-1 | 17-25 | 25-22 | 25-21 | 25-19 | ||
119 | Mik | 13.12.2023 | Mjølnir | ÍF | Badmintonh. 18.30 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
3-0 | 25-20 | 25-16 | 25-17 | |||
118 | Sun | 17.12.2023 | Fleyr | Ternan | Høllin á Hálsi 13:00 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
|||||||
120 | Sun | 14.01.2024 | Ternan | Mjølnir | Toftir 13:00 |
Fleyr Jan H. / Rúna H. |
|||||||
121 | Sun | 14.01.2024 | ÍF | SÍ | Fuglafjørður 13:00 |
Mjølnir Bojan D. / Mirela B. |
|||||||
122 | Sun | 04.02.2024 | SÍ | Ternan | Sørvágur 15:00 |
ÍF | |||||||
123 | Sun | 04.02.2024 | Fleyr | Mjølnir | Høllin á Hálsi 13:00 |
ÍF Jan H. / Rúna H. |
|||||||
124 | Sun | 18.02.2024 | SÍ | ÍF | Sørvágur 13:00 |
Ternan Alex T. |
|||||||
125 | Sun | 18.02.2024 | Mjølnir | Fleyr | Badmintonh. 15:00 |
Ternan Jan H. / Rúna H. |
|||||||
126 | Sun | 03.03.2024 | Mjølnir | Ternan | Badmintonh. 13:00 |
ÍF Jan H. / Rúna H. |
|||||||
127 | Mán | 04.03.2024 | Fleyr | SÍ | Høllin á Hálsi 20:00 |
ÍF Jan H. / Rúna H. |
|||||||
128 | Sun | 10.03.2024 | Fleyr | ÍF | Høllin á Hálsi 16:00 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
|||||||
129 | Sun | 10.03.2024 | Mjølnir | Ternan | Badmintonh. 13:00 |
SÍ Bojan D. / Mirela B. |
|||||||
130 | Mik | 13.03.2024 | ÍF | Fleyr | Fuglafjørður 19:00 |
Ternan Jan H. / Rúna H. |
|||||||
131 | Ley | 23.03.2024 | Ternan | Fleyr | Toftir 18:15 |
Mjølnir Bojan D. / Mirela B. |
|||||||
132 | Ley | 23.03.2024 | ÍF | SÍ | Fuglafjørður 15:00 |
Mjølnir Bojan D. / Mirela B. |
|||||||
133 | Sun | 07.04.2024 | SÍ | Mjølnir | Sørvágur 13:00 |
Fleyr Jan H. / Rúna H. |
|||||||
134 | Sun | 07.04.2024 | Ternan | ÍF | Toftir 18:00 |
Fleyr | |||||||
135 | Mik | 10.04.2024 | SÍ | Ternan | Sørvágur 19:00 |
Mjølnir Bojan D. / Mirela B. |
|||||||
136 | Mik | 10.04.2024 | Fleyr | ÍF | Høllin á Hálsi 19:00 |
Mjølnir Jan H. / Rúna H. |
|||||||
137 | Sun | 14.04.2024 | SÍ | Fleyr | Sørvágur 15:00 |
Ternan Jan H. / Rúna H. |
|||||||
138 | Sun | 14.04.2024 | ÍF | Mjølnir | Fuglafjørður 17:00 |
Ternan Alex T. / Mirela B. |
|||||||
139 | Ley | 20.04.2024 | Mjølnir | SÍ | Badmintonh. 13:00 |
Fleyr Jan H. / Rúna H. |
|||||||
140 | Ley | 20.04.2024 | ÍF | Ternan | Fuglafjørður 15:00 |
Mjølnir Bojan D. / Mirela B. |
Nr. 1 og 2 spæla tvær finalur um føroyameistaraheitið. Fyrra finalan verður spæld á heimavøllinum hjá tí liðnum, sum endar nr. 1 í sjálvari landskappingini. Seinna finalan verður spæld í Høllini á Hálsi í Havn.
FM-finalurnar eru skipaðar soleiðis, at leiktir verða tveir dystir. Vinna liðini hvør sín dyst - sama hvat settúrslitini eru - verður leikt eitt avgerandi gullsett beint eftir seinna dystin. Hetta settið er upp í 15, og tá fellur so avgerðin.