Gentur 14 ár, bólkur 2

Er onkur villa íkomin, sigið so vinaliga frá á urslit@fbf.fo


Nr. Deild Dagur Dagf. Lið - Lið Staður Kl.
1051 G14 B2 ley 16-11-19 B71 - Fleyr a Kambsdalur 13.00
1052 G14 B2 ley 16-11-19 Dráttur - KÍF Giljanes 17.00
1053 G14 B2 sun 01-12-19 KÍF - B71 Kollafjørður 15.00
1054 G14 B2 mik 04-12-19 Fleyr a - Fleyr b Gundadalshøllin 18.30
1055 G14 B2 ley 07-12-19 Fleyr b - KÍF Stórhøll 12.00
1056 G14 B2 ley 07-12-19 B71 - Dráttur Kambsdalur 13.00
1057 G14 B2 ley 14-12-19 Dráttur - Fleyr b Giljanes 15.00
1058 G14 B2 sun 15-12-19 KÍF - Fleyr a Kollafjørður 17.00
1059 G14 B2 ley 04-01-20 Fleyr a - Dráttur Stórhøll 10.00
1060 G14 B2 ley 04-01-20 Fleyr b - B71 Stórhøll 13.00
1061 G14 B2 ley 11-01-20 Fleyr a - B71 Stórhøll 12.00
1062 G14 B2 sun 12-01-20 KÍF - Dráttur Kollafjørður 13.00
1063 G14 B2 ley 25-01-20 Fleyr b - Fleyr a Stórhøll 13.00
1064 G14 B2 ley 25-01-20 B71 - KÍF Kambsdalur 12.00
1065 G14 B2 ley 15-02-20 KÍF - Fleyr b Kollafjørður 12.00
1066 G14 B2 sun 16-02-20 Dráttur - B71 Giljanes 13.00
1067 G14 B2 ley 29-02-20 Fleyr a - KÍF Stórhøll 13.00
1068 G14 B2 ley 29-02-20 Fleyr b - Dráttur Stórhøll 13.00
1069 G14 B2 ley 14-03-20 Dráttur - Fleyr a Giljanes 15.00
1070 G14 B2 ley 14-03-20 B71 - Fleyr b Kambsdalur 13.00




Kappingarárið 2018/2019:

Mjølnir hevur boðað frá, at tey hava tikið liðið úr kappingin. 

Støðan Dystir Sett  
Lið leiktir 3-0/3-1 3-2 0-3/1-3 2-3 vunnin tapt munur Stig
ÍF 8 7 0 0 1 24 5 19 22
Fleyr B 8 6 0 2 0 19 7 12 18
TB B 8 4 1 3 0 16 11 5 14
Dráttur B 8 1 0 6 1 5 22 -17 4
KÍF B 8 0 1 7 0 6 23 -17 2

Nr. Dagur Dagf. Lið Lið Staður Kl. Úrslit Sett 1 Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
1032 ley 03-11-18 ÍF TB b Kambsdalur 13.15 2-3 25-18 13-25 25-09 17-25 13-15
1033 ley 03-11-18 KÍF b Dráttur b Kollafjørður 10.00 1-3 26-24 20-25 17-25 21-25  
1034 frí 16-11-18 Dráttur b ÍF Giljanes 18.20 0-3 14-25 21-25 13-25    
1036 sun 11-11-18 TB b Fleyr b Trongisvágur 14.30 0-3 19-25 22-25 17-25    
1038 ley 17-11-18 ÍF KÍF b Kambsdalur 12.00 3-1 20-25 25-23 25-15 25-17  
1039 sun 18-11-18 Dráttur b Fleyr b Giljanes 13.00 0-3 17-25 15-25 15-25    
1040 mán 03-12-18 ÍF Fleyr b Kambsdalur 19.00 3-0 25-19 25-22 25-20    
1041 ley 01-12-18 KÍF b TB b Kollafjørður 13.15 0-3 21-25 17-25 21-25    
1043 frí 11-01-19 Fleyr b KÍF b Stórhøll 17.30 3-0 25-14 25-18 25-13    
1044 sun 24-02-19 TB b Dráttur b Trongisvágur 14.30 3-0 25-14 25-04 26-24    
1047 ley 26-01-19 ÍF Dráttur b Kambsdalur 13.15 3-0 25-08 25-17 25-14    
1048 sun 27-01-19 Fleyr b TB b Stórhøll 13.00 3-1 25-13 18-25 25-15 25-21  
1049 ley 09-02-19 Dráttur b KÍF b Giljanes 10.00 2-3 29-27 26-24 24-26 23-25 12-15
1051 sun 10-02-19 TB b ÍF Trongisvágur 14.30 0-3 09-25 15-25 16-25    
1052 mik 20-02-19 Fleyr b Dráttur b Gundadalsh. 19.00 3-0 25-13 25-20 25-20    
1054 ley 23-02-19 KÍF b ÍF Kollafjørður 12.00 1-3 19-25 15-25 25-21 22-25  
1055 hós 14-03-19 Fleyr b ÍF Gundadalsh. 17.00 1-3 20-25 25-21 24-26 21-25  
1057 sun 10-03-19 TB b KÍF b Trongisvágur 14.30 3-0 25-00 25-00 25-00 Uttan dyst
1058 ley 16-03-19 KÍF b Fleyr b Kollafjørður 15.30 0-3 12-25 24-26 10-25    
1059 ley 16-03-19 Dráttur b TB b Giljanes 13.15 0-3 10-25 08-25 23-25    


Finala:

Nr. Dagur Dagf. Lið Lið Staður Kl. Úrslit Sett 1 Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
1062 frí 29-03-19 ÍF Fleyr b Trongisvágur 18.00 3-1 25-18 26-24 19-25 25-16  

 

 

 

stuðlar