Gentur 14 ár, bólkur 1

Er onkur villa íkomin, sigið so vinaliga frá á urslit@fbf.fo


Nr. Deild Dagur Dagf. Lið - Lið Staður Kl.
1001 G14 B1 ley 16-11-19 Dráttur - SÍ a Giljanes 16.00
1002 G14 B1 sun 17-11-19 Mjølnir - SÍ b Badmintonhøllin 13.00
1003 G14 B1 sun 01-12-19 SÍ b - TB Sørvágur 15.00
1004 G14 B1 sun 01-12-19 SÍ a - KÍF Sørvágur 17.00
1005 G14 B1 týs 03-12-19 Mjølnir - Dráttur Badmintonhøllin 19.00
1006 G14 B1 mik 04-12-19 SÍ b - KÍF Sørvágur 18.30
1007 G14 B1 ley 07-12-19 TB - Mjølnir Trongisvágur 13.00
1008 G14 B1 ley 07-12-19 Dráttur - SÍ b Giljanes 15.00
1009 G14 B1 ley 14-12-19 Dráttur - TB Giljanes 15.00
1010 G14 B1 sun 15-12-19 KÍF - Mjølnir Kollafjørður 17.00
1011 G14 B1 mik 18-12-19 SÍ a - SÍ b Sørvágur 18.00
1012 G14 B1 ley 21-12-19 TB - KÍF Trongisvágur 13.00
1013 G14 B1 sun 22-12-19 Mjølnir - SÍ a Badmintonhøllin 13.00
1014 G14 B1 ley 04-01-20 SÍ a - TB Sørvágur 15.00
1015 G14 B1 sun 05-01-20 KÍF - Dráttur Kollafjørður 16.00
1016 G14 B1 ley 11-01-20 Dráttur - KÍF Giljanes 15.00
1017 G14 B1 sun 12-01-20 TB - SÍ a Trongisvágur 14.30
1018 G14 B1 ley 25-01-20 SÍ a - Dráttur Sørvágur 17.00
1019 G14 B1 sun 26-01-20 SÍ b - Mjølnir Sørvágur 16.30
1020 G14 B1 ley 15-02-20 TB - SÍ b Trongisvágur 13.00
1021 G14 B1 sun 16-02-20 KÍF - SÍ a Kollafjørður 18.00
1022 G14 B1 ley 29-02-20 Mjølnir - TB Badmintonhøllin 17.00
1023 G14 B1 ley 29-02-20 SÍ b - Dráttur Sørvágur 12.00
1024 G14 B1 ley 07-03-20 Dráttur - Mjølnir Giljanes 12.00
1025 G14 B1 mik 11-03-20 KÍF - SÍ b Kollafjørður 18.00
1026 G14 B1 ley 14-03-20 Mjølnir - KÍF Badmintonhøllin 10.00
1027 G14 B1 sun 15-03-20 TB - Dráttur Trongisvágur 14.30
1028 G14 B1 mán 16-03-20 SÍ b - SÍ a Sørvágur 18.00
1029 G14 B1 sun 22-03-20 KÍF - TB Kollafjørður 16.00
1030 G14 B1 sun 22-03-20 SÍ a - Mjølnir Sørvágur 17.00


 





Kappingarárið 2018/2019: 

Støðan Dystir Sett  
Lið leiktir 3-0/3-1 3-2 0-3/1-3 2-3 vunnin tapt munur Stig
10 9 0 1 0 28 4 24 27
TB A 10 6 2 1 1 26 14 12 23
KÍF A 10 5 0 3 2 20 17 3 17
Dráttur 10 3 1 6 0 13 20 -7 11
Fleyr A 9 2 0 6 1 9 21 -12 7
Ternan 9 0 1 8 0 6 26 -20 2

Nr. Dagur Dagf. Lið Lið Staður Kl. Úrslit Sett 1 Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
1001 frí 02-11-18 Fleyr a Stórhøll 17.30 0-3 11-25 07-25 17-25    
1002 ley 03-11-18 Ternan TB a Toftir 13.15 1-3 25-17 25-27 19-25 13-25  
1003 ley 03-11-18 KÍF a Dráttur a Kollafjørður 10.00 3-1 15-25 25-12 25-11 25-09  
1004 frí 09-11-18 KÍF a Sørvágur 18.00 3-0 25-06 25-19 25-17    
1005 frí 11-01-19 Dráttur a Ternan Giljanes 19.00 3-0 25-17 25-22 25-7    
1006 sun 11-11-18 TB a Fleyr a Trongisvágur 14.30 3-1 17-25 25-14 25-12 25-19  
1007 ley 17-11-18 TB a Sørvágur 13.15 3-0 25-10 25-13 25-17    
1008 ley 17-11-18 Ternan KÍF a Toftir 13.00 1-3 22-25 13-25 25-19 23-25  
1009 sun 18-11-18 Dráttur a Fleyr a Giljanes 13.00 0-3 23-25 21-25 19-25    
1010 ley 01-12-18 Ternan Fleyr a Toftir 11.00 3-2 25-14 13-25 20-25 25-15 15-10
1011 ley 01-12-18 KÍF a TB a Kollafjørður 13.15 2-3 25-27 25-13 25-18 25-27 11-15
1012 ley 01-12-18 Dráttur a Giljanes 10.00 0-3 14-25 14-25 14-25    
1013 frí 11-01-19 Fleyr a KÍF a Stórhøll 17.30 0-3 20-25 13-25 14-25    
1014 sun 13-01-19 TB a Dráttur a Hov 13.45 2-3 16-25 25-14 25-10 20-25 13-15
1015 ley 12-01-19 Ternan Toftir 10.00 0-3 14-25 09-25 08-25    
1016 ley 26-01-19 KÍF a Kollafjørður 11.00 1-3 15-25 25-21 16-25 18-25  
1017 ley 26-01-19 Ternan Dráttur a Toftir 14.00 0-3 20-25 22-25 13-25    
1018 sun 27-01-19 Fleyr a TB a Stórhøll 13.00 0-3 10-25 18-25 11-25    
1019 frí 08-03-19 Dráttur a KÍF a Giljanes 19.00 3-0 25-23 25-19 25-18    
1020 ley 09-02-19 Fleyr a Sørvágur 10.00 3-0 25-21 25-08 25-21    
1021 sun 10-02-19 TB a Ternan Trongisvágur 14.30 3-1 25-15 22-25 29-27 25-18  
1022 mik 20-02-19 Fleyr a Dráttur a Gundadalsh. 19.00 3-0 25-23 26-24 26-24    
1023 ley 23-02-19 TB a Trongisvágur 13.00 3-1 17-25 25-20 26-24 25-22  
1024 ley 23-02-19 KÍF a Ternan Kollafjørður 16.00 3-0 25-16 25-13 25-11    
1025 frí 15-03-19 Fleyr a Ternan Stórhøll 17.30 3-0 25-07 25-18 25-21    
1026 mik 20-03-19 Dráttur a Sørvágur 19.00 3-0 25-20 25-12 25-17    
1027 sun 10-03-19 TB a KÍF a Trongisvágur 14.30 3-2 25-13 20-25 18-25 25-15 15-11
1028 ley 16-03-19 KÍF a Fleyr a Kollafjørður 15.30 3-0 25-18 27-25 25-20    
1029 ley 16-03-19 Dráttur a TB a Giljanes 13.15 0-3 14-25 12-25 22-25    
1030 sun 17-03-19 Ternan Sørvágur 16.00 3-0 25-09 25-13 25-16    


Finala:
Nr. Dagur Dagf. Lið Lið Staður Kl. Úrslit Sett 1 Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
1061 ley 30-03-19 TB a Trongisvágur 16.00 0-3 25-11 25-13 25-16    
 
stuðlar