Meistaradeild kvinnur

Kvinnur:
MK | 1K 2K G16 G14-B1 G14-B2

Menn: MM | 1M | D14 
Er onkur villa íkomin, sigið so vinaliga frá á urslit@fbf.fo


 v = vunnir dystir  |  t = taptir dystir
 

Støðan Dystir Sett  
Lið leiktir v 3-0/3-1 v 3-2 t 0-3/1-3 t 2-3 vunnin tapt munur Stig
Dráttur 14 12 0 0 2 40 7 33 38
KÍF 14 9 2 2 1 36 15 21 32
TB 14 9 2 3 0 33 18 15 31
Fleyr 14 4 1 4 5 27 30 -3 19
14 4 1 9 0 17 30 -13 14
Mjølnir 14 3 2 9 0 19 32 -13 13
ÍF 14 4 0 9 1 17 33 -16 13
Ternan 14 2 1 11 0 12 36 -24 8

 

Nr. Dagur Dagf. Lið Lið Staður Kl. Dómarar Úrslit Sett 1 Sett 2 Sett 3 Sett 4 Sett 5
3 ley 08-10-16 KÍF TB Kollafjørður 13.00 Dráttur     3-0 25-22 25-15 25-23    
4 sun 09-10-16 Mjølnir Dráttur Badmintonhøllin 14.00 Ternan     0-3 10-25 16-25 21-25    
1 mán 10-10-16 ÍF Fleyr Kambsdalur 19.30 KÍF Sonni Z.   0-3 20-25 18-25 19-25    
2 mik 12-10-16 Ternan Toftir 19.30 Mjølnir     0-3 16-25 24-26 18-25    
5 ley 15-10-16 TB Dráttur Trongisvágur 13.00 Fleyr     0-3 16-25 19-25 22-25    
6 ley 15-10-16 Fleyr Gundadalshøllin 14.00 ÍF Rosa J.   3-0 25-19 25-17 25-20    
7 mán 21-11-16 Mjølnir ÍF Badmintonhøllin 19.30     3-1 25-20 25-21 23-25 25-15  
8 ley 15-10-16 KÍF Ternan Kollafjørður 13.00 TB Sonni Z.   3-0 25-10 25-20 25-20    
10 týs 29-11-16 Mjølnir Badmintonhøllin
Klaksvík
19.30 KÍF Rosa J. Andrea K. 0-3 20-25 26-28 22-25    
11 ley 05-11-16 ÍF TB Kambsdalur 13.15 Dráttur     2-3 16-25 25-19 19-25 25-15 10-15
12 týs 08-11-16 Fleyr Ternan Gundadalshøllin 20.30 Rosa J. Andrea K. 1-3 25-12 23-25 15-25 12-25  
9 sun 06-11-16 Dráttur KÍF Giljanes 15.00 Fleyr Rosa J. Andrea K. 3-0 25-18 25-13 25-22    
13 mik 09-11-16 Ternan Dráttur Toftir 19.30 Mjølnir Rosa J. Andrea K. 0-3 21-25 18-25 18-25    
14 hós 10-11-16 KÍF ÍF Kollafjørður 20.00 TB Rosa J. Andrea K. 3-0 25-19 25-17 25-10    
16 frí 11-11-16 TB Trongisvágur 18.00 Ternan Elinborg N. Rosa J. 3-1 19-25 25-20 25-22 25-15  
15 týs 15-11-16 Mjølnir Fleyr Badmintonhøllin 20.00 KÍF     3-2 12-25 16-25 25-17 25-19 15-12
17 ley 19-11-16 ÍF Dráttur Kambsdalur 14.00 TB     1-3 25-20 22-25 26-28 20-25  
18 ley 19-11-16 Mjølnir Ternan Badmintonhøllin 16.00 KÍF     3-0 25-22 25-19 25-17    
19 hós 24-11-16 KÍF Kollafjørður 20.00 Mjølnir     1-3 23-25 17-25 25-18 20-25  
20 sun 20-11-16 Fleyr TB Gundadalshøllin 14.00 ÍF     1-3 22-25 19-25 25-21 20-25  
21 ley 26-11-16 Dráttur Giljanes 16.00 KÍF     3-0 25-18 25-07 25-16    
22 ley 26-11-16 Ternan ÍF Toftir 14.00 Fleyr     1-3 16-25 25-22 22-25 18-25  
23 sun 27-11-16 TB Mjølnir Trongisvágur 14.00 Dráttur Elinborg N.   3-1 16-25 23-25 29-27 25-16  
24 sun 27-11-16 Fleyr KÍF Gundadalshøllin 14.00 Ternan     2-3 14-25 21-25 25-22 25-20 11-15
26 ley 07-01-17 KÍF Mjølnir Kollafjørður 13.00 Fleyr     3-0 25-11 25-19 25-18    
27 ley 07-01-17 Ternan TB Toftir 14.00 ÍF     1-3 25-22 18-25 19-25 19-25  
28 sun 08-01-17 ÍF Sørvágur 14.00 Dráttur     3-0 25-21 26-24 25-18    
25 mán 09-01-17 Dráttur Fleyr Giljanes 19.30     2-3 09-25 25-21 25-20 24-26 09-15
29 ley 21-01-17 Fleyr ÍF Gundadalshøllin 13.00     3-0 25-19 25-16 26-24    
30 sun 05-03-17 Dráttur Mjølnir Giljanes 16.00 TB     3-0 25-13 25-18 25-20    
31 sun 22-01-17 TB KÍF Trongisvágur 14.00 Mjølnir Elinborg N.   3-1 25-17 20-25 25-21 25-16  
32 sun 22-01-17 Ternan Sørvágur 14.00 Dráttur     3-0 25-12 25-17 25-23    
33 ley 28-01-17 Dráttur TB Giljanes 13.45 Mjølnir     3-0 25-19 25-22 25-16    
34 ley 28-01-17 Ternan KÍF Toftir 13.00 ÍF     0-3 11-25 16-25 19-25    
35 sun 29-01-17 Fleyr Sørvágur 15.00 Ternan     3-2 28-26 17-25 25-20 10-25 15-04
36 sun 29-01-17 ÍF Mjølnir Kambsdalur 13.00 TB     3-1 12-25 25-20 25-20 25-22  
37 hós 02-02-17 KÍF Dráttur Kollafjørður 20.00 Ternan     3-2 25-16 25-21 15-25 17-25 17-15
38 sun 26-03-17 TB ÍF Trongisvágur 14.00 Elinborg N.   3-0 25-12 25-13 25-15    
39 mik 01-02-17 Mjølnir Sørvágur 19.30 KÍF     1-3 25-21 17-25 19-25 15-25  
40 ley 04-02-17 Ternan Fleyr Toftir 13.00 Mjølnir     3-2 24-26 25-18 18-25 25-21 15-10
41 ley 18-02-17 Fleyr Mjølnir Gundadalshøllin 15.00 ÍF     3-1 25-15 26-24 23-25 25-11  
42 ley 18-02-17 Dráttur Ternan Giljanes 13.00 TB     3-0 25-13 25-19 25-17    
43 ley 18-03-17 TB Sørvágur 14.00 Fleyr     0-3 14-25 20-25 19-25    
44 sun 19-02-17 ÍF KÍF Kambsdalur 14.00 Dráttur     1-3 20-25 20-25 25-19 23-25  
45 sun 19-03-17 KÍF Kollafjørður 14.00 Fleyr     3-0 25-10 25-23 25-22    
46 ley 18-03-17 Ternan Mjølnir Toftir 13.00 ÍF     3-0 25-14 25-18 25-19    
47 ley 18-03-17 Dráttur ÍF Giljanes 14.00 Ternan     3-0 25-17 25-08 25-11    
48 sun 19-03-17 TB Fleyr Trongisvágur 14.00 KÍF     3-2 25-12 21-25 25-13 20-25 15-11
49 ley 25-03-17 Dráttur Sørvágur 14.00 Fleyr     3-0 18-25 24-26 22-25    
50 ley 25-03-17 ÍF Ternan Kambsdalur 13.00 Dráttur     3-1 25-20 21-25 25-23 27-25  
51 ley 25-03-17 Mjølnir TB Badmintonhøllin 14.00     0-3 08-25 12-25 14-25    
52 sun 26-03-17 KÍF Fleyr Kollafjørður 14.00 TB     3-0 25-18 25-20 25-16    
53 ley 01-04-17 Fleyr Dráttur Gundadalshøllin 15.00 Mjølnir     0-3 16-25 15-25 15-25    
54 ley 01-04-17 ÍF Kambsdalur 13.00 Ternan     3-0 25-22 25-15 25-20    
55 týs 28-03-17 Mjølnir KÍF Badmintonhøllin 19.30     3-2 25-19 21-25 25-21 07-25 15-12
56 ley 01-04-17 TB Ternan Trongisvágur 13.00 ÍF     3-0 25-18 25-17 25-21    
 
stuðlar